Centrum Sportu Akademos w Lublinie

Zaloguj się

Po zalogowaniu możesz rezerwować zajęcia, oglądać swoje postępy, zarządzać karnetami i wiele innych!

Nie pamiętasz hasła?
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

×

Kadra: Fitness

agata litwińska

Energiczna, uśmiechnięta i pełna pasji. Od wielu lat skutecznie promuje profesjonalny aqua fitness na terenie Lublina.Absolwentka wielu szkoleń, warsztatów i międzynarodowych konwencji fitness. Do jej ulubionych form treningu należą Mental Body, Fit Ball, Stretch & Relax

agata litwińska

agnieszka wiśniecka

agnieszka wiśniecka

Instruktor Fitness oraz trener personalny, instruktor Aqua Fitness. Od wielu lat związana z lubelskimi klubami fitness.  Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i konwencji Fitness i Aqua Fitness. Jest pasjonatką zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Uwielbia zajęcia wytrzymałościowe oraz bazujące na pracy z ciężarem własnego ciała. Pełna energii i uśmiechu, na swoich zajęciach zwraca uwagę przede wszystkim na poprawność wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwo oraz uśmiech na twarzach uczestników.

agnieszka wiśniecka

ania dyś

Instruktor fitness oraz doradca żywieniowy z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się rozpisywaniem  indywidualnych planów dietetycznych oraz planów treningowych. Podczas zajęć fitness zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i precyzję wykonywanych ćwiczeń. Jest osobą otwartą i kontaktową. Uwielbia czekoladę, w szczególności gdy może ją szybko spalić na treningu.

ania dyś

ela prus

ela prus

Prawdziwa perfekcjonistka. Na swoich zajęciach zwraca szczególną uwagę na metodykę nauczania oraz technikę wykonywania danego ćwiczenia – co pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty ćwiczeń. Przecież o to właśnie chodzi, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę i jednocześnie miło spędzić czas.

ela prus

iwona wolińska

Joga to jej specjalność. Ukończyła liczne kursy instruktorskie i szkolenia z zakresu nauki asan. Zajęcia, które prowadzi, pozwalają lepiej zrozumieć własne ciało, poznać jego możliwości, potrzeby i informacje, które wysyła. Uważa, że joga to idealny sposób na poprawę jakości życia, zrozumienie procesu poznawania świata, jego działania i współtworzenia.

iwona wolińska

jarek styżej

jarek styżej

Przygodę ze sportem rozpoczął od wschodnich sztuk walki, fitnessu i kulturystyki. Posiada liczne uprawnienia i certyfikaty, które pozwalają mu na realizowanie swoich celów. Sportem potrafi zarazić każdego. Doskonale motywuje i angażuje. Na jego treningach nie ma miejsca na nudę.

jarek styżej

justyna bychawska

Instruktor fitness oraz trener personalny. Sumienna i wymagająca. Do każdego zadania podchodzi z prawdziwym zaangażowaniem i tego samego oczekuje od uczestników swoich zajęć. Stale podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa wiedzę związaną zarówno z fitnessem. Największą satysfakcję i radość przynosi jej uśmiech zadowolonych klientów po zakończonych zajęciach.

justyna bychawska

karolina piotrowska

karolina piotrowska

Związana ze sportem od dziecka. Pasję rozwijała zaczynając od gry w tenisa, koszykówki oraz biegania aż po fitness. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konwencjach sportowych. Specjalizuje się w treningach wytrzymałościowo-siłowych oraz profilaktycznych. Ogromną wagę przywiązuje do techniki wykonywanych ćwiczeń. Zajęcia, które prowadzi, są dynamiczne i różnorodne.

karolina piotrowska

kasia szafranek

Energiczna i żywiołowa. Uczestniczka licznych szkoleń i międzynarodowych konwencji fitness i aqua fitness. Prezenterka cyklu Lubelskich Maratonów Aqua Fitness. Nauczyciel akademicki UMCS w Lublinie. Podczas prowadzenia zajęć zwraca szczególną uwagę na wszechstronny i efektywny dobór ćwiczeń, bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie uczestniczek. Pragnie przekazać swoją pasję i radość, jaka płynie z uprawiania regularnej aktywności fizycznej.

kasia szafranek

marta szczecina

marta szczecina

Specjalizuje się w formie ćwiczeń rozciągających i uspokajających. Twierdzi, że pilates to odskocznia od codzienności – czas na relaks i pracę nad prawidłowymi nawykami ruchowymi. Prowadzi też zajęcia wzmacniające, koncentrując się na poprawnej technice i indywidualnym podejściu do ćwiczących. Każdą wolną chwilę poświęca na czytanie książek historycznych.

marta szczecina

michał kociuba

Od najmłodszych lat związany z tańcem. Naukę rozpoczynał od tańca towarzyskiego, street dance oraz tańca ludowego. Na studiach odkrył pasję jaką jest fitness i zaraża nią wszystkich dookoła. Zdobyte doświadczenie sprawia, że potrafi łączyć ciężką pracę z dobrą zabawą, co z kolei przekłada się na efekty i satysfakcję wszystkich uczestników jego zajęć. W wolnym czasie zgłębia swoją wiedzę na temat treningu siłowego.

michał kociuba

ola kałakucka

ola kałakucka

Na zajęciach dba o miłą atmosferę, ale również o porządny wycisk. Zwraca szczególną uwagę na to, by jej grupa wychodziła z zajęć zadowolona mimo zmęczenia, jakie stara się wszystkim zagwarantować. Odkąd jej pasja zmieniła się w pracę jako instruktor, stale poszukuje nowych form ruchu i poszerza swoje umiejętności na szkoleniach, m.in. w Reebook University.

ola kałakucka

ola oleszkiewicz

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Posiada 10-letnie doświadczenie w trenowaniu tańca towarzyskiego. Studentka Wydziału Lekarskiego UM w Lublinie. Wie, że nie ma lekarstwa, które zastąpiłoby ruch i z przyjemnością obserwuje, jak podopieczni stają się coraz bardziej sprawni i pewniejsi siebie. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach fitness (IFAA, Reebok Univesity, Nike Poland).

ola oleszkiewicz

Kadra: Siłownia

jarek góra

jarek góra

Zawsze dobrze zorganizowany, stonowany i uprzejmy. Realizuje się jako trener personalny, który dba o odpowiedni dobór ćwiczeń i poprawne ich wykonywanie. Przez wiele lat był uznanym zawodnikiem klubów piłki nożnej, tj. Motor Lublin, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin. Grał w reprezentacji Polski. Wraz z drużyną Zagłębia zdobył tytuł mistrza Polski w piłce nożnej w sezonie 1990/1991.

jarek góra

Kadra: Sporty walki

daniel iwanek

Wielokrotny mistrz Polski i Europy. Zdobywca Pucharu Europy i aktualny mistrz świata z Kurytyby w Brazylii. Karate tradycyjne trenuje już od 20 lat, z czego 14 lat prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Współtwórca i organizator programów „Trzymaj pion” i „Pierwszy krok”, kierowanych do dzieci w wieku przedszkolnym. Wielokrotnie nominowany do rankingu najpopularniejszego sportowca Lubelszczyzny. W 2012 r. zajął drugie miejsce.

Kadra: Administracja

agnieszka kowalska

To urodzona optymistka. Fachowiec w swojej dziedzinie – kierownik Centrum Sportu Akademos. Miejsce pracy odzwierciedla jej charakter. Praca jest dla niej bardzo ważna, a każde nowe doświadczenie jest kolejnym wyzwaniem. Otwarta, energiczna i zdeterminowana. Każdego roku odwiedza ukochane Bieszczady, zdobywając kolejne szczyty.

monika danielewicz

Jest związana z Akademos od początku jego istnienia. Zna każdy zakamarek i każdego potrafi skierować na właściwe zajęcia. Często po godzinach pracy można ją znaleźć na ściance wspinaczkowej. Dzień zaczyna od herbaty lapacho i spaceru z psem, zaś kończy z jogą. Wszelkie stresy zostawia w saunie. Marzy o podróży do Australii.


Godziny otwarcia

Hala sportowa:
poniedziałek – piątek 15.30 – 22.00
sobota10.00 – 14.00

Ścianka wspinaczkowa:
poniedziałek – czwartek18.00 – 21.30
sobota10.00 – 14.00

 

Siłownia i Fitness:
poniedziałek – piątek 15.30 – 22.00
sobota 9.30 – 14.00

Kompleks saun:
wtorek i czwartek18.00 – 22.00


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

CRH Akademos sp. z o.o., ul. Symfoniczna 1, 20-853 Lublin
NIP: 712-25-79-789, REGON: 431238162, KRS: 0000067730, Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy: 1.250.500 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Centrum Sportu Akademos